Pszczoły CMS w Banku Pszczelim

Pszczoły CMS należą do grupy pasiek Banku Pszczelego, której zasoby powiększyły się dzięki partnerstwu z kancelarią CMS. W pasiece Banku Pszczelego znajduje się 170 rodzin pszczelich utrzymywanych w najwyższej gotowości, by pomagać innym.

Współpraca CMS z #TAKdlaPszczół to jedno z wielu działań kancelarii podejmowanych na rzecz ochrony pszczół i dzikich zapylaczy w ramach zaangażowania kancelarii w ochronę środowiska i bioróżnorodności.

CMS jest międzynarodową kancelarią prawną obecną w 43 krajach na świecie i jedną z największych kancelarii prawnych w Polsce. W biurach CMS w Warszawie i Poznaniu pracuje ponad 200 prawników, którzy doradzają klientom działającym we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki.


Pszczoły CMS – Aktualności

#TAKdlaPszczół | 2023.03.23

Bank Pszczeli jest unikalnym przedsięwzięciem. Nasze marzenie, by bezinteresownie pomagać z każdym dniem realizuje się na naszych oczach. Z każdym dniem lepiej i pełniej. Niebawem na przełomie kwietnia i maja do ponad 170 rodzin pszczelich zamieszkujących pasieki Banku Pszczelego dołączy kolejnych 15 ufundowanych przez CMS Poland, by w kolejnych miesiącach stać się podstawą dalszego rozwoju hodowli Banku Pszczelego, a w kolejnych latach systematycznego zwiększania pomocy oferowanej pszczelarzom poszkodowanym przez osoby trzecie.

#TAKdlaPszczół | 2023.03.20

Dlaczego pomoc Bank Pszczeli jest ważna? Bank Pszczeli to specjalna rezerwa pszczół hodowanych na potrzeby pomocy poszkodowanym przez osoby trzecie Pszczelarzom. Z własnego doświadczenia wiemy, jak wielkim wyzwaniem jest dla odbudowa własnej pasieki po wytruciu lub zniszczeniu. Bardzo łatwo jest się po prostu poddać i porzucić marzenia. Naszym zadaniem jest nie tylko bezinteresowne i nieodpłatne przekazanie pszczół, ale przede wszystkim przywrócenie utraconej nadziei i wiary w ludzi. My przeżyliśmy to samo. Dzięki otwartym sercom tysięcy osób oraz wsparciu CMS Poland, Borg Warner, Fiskars, Rzeszów – Stolica Innowacji, Galeria Rzeszów, Shoper, Grupa Bemo stworzyliśmy pierwszą tego typu instytucję pomocową na świecie – razem! Bank Pszczeli…
– przekazuje pszczoły do 20% poniesionych strat w przypadkach wytruć lub zniszczeń pasiek, transparentnie, w oparciu o jasny regulamin i możliwe do spełnienia przez każdego poszkodowanego warunki
– hoduje pszczoły na własnych pasiekach, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością przekazanej pomocy.
– każde zgłoszenie jest każdorazowo weryfikowane – dzięki czemu mamy pewność, że pomoc dociera tam gdzie trzeba
– pszczoły transportujemy w dowolne miejsce kraju zupełnie nieodpłatnie

#TAKdlaPszczół | 2023.03.16

Kochani jest nam niezmiernie miło powitać CMS Poland w gronie Partnerów Strategicznych Banku Pszczelego i programu #TAKdlaPszczół. To dla nas ogromne wyróżnienie i działanie mające znaczenie dla rozwoju Banku Pszczelego. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza współpraca oparta na odpowiedzialności za nasze otoczenie, przyniesie wiele dobra dla pszczół i oddającym im swe serca pszczelarzy.

CMS jest międzynarodową kancelarią prawną obecną w 43 krajach na świecie. W ramach zaangażowania kancelarii w ochronę środowiska i bioróżnorodności, CMS w Polsce podejmuje aktywności na rzecz ochrony pszczół i dzikich zapylaczy. Jednym z takich działań jest współpraca z programem #TAKdlaPszcół i zwiększenie zakresu pomocy Banku Pszczelego. W naszej pasiece znajdą się także ule CMS. Szczegóły współpracy CMS i #TAKdlaPszczół możecie śledzić używając #CMSPoland oraz na naszej stronie TAKdlaPszczol.pl.

skontaktuj się z nami wesprzyj #takdlapszczół

Please Wait