ZAKŁADAM PASIEKĘ! MÓJ UL W BANKU PSZCZELIM!

Hodowla pszczół jest jedną z trudniejszych hodowli. Opieka nad pszczołami to duża odpowiedzialność. Założenie własnej pasieki wymaga czasu na naukę, obserwację pszczół i codzienną pracę przy ulu. Własna pasieka to także niemałe koszty, które musisz ponieść chcąc mieć choć jeden ul – składają się na nie Twoje szkolenie, wyposażenie pasieki i same pszczoły. Jednak mimo czasowych i finansowych nakładów nie zawsze uda się uzyskać wymarzony, własny miód.

Wybierz jeden z naszych pakietów sponsorskich i zacznij pszczelarską przygodę bez wychodzenia z domu. Co miesiąc otrzymasz miodową przesyłkę, a w niej własny, indywidualnie wirowany i sygnowany Twoim imieniem miód z pasieki, którą poprowadzimy dla Ciebie w Banku Pszczelim.

Regulamin programu „Mój ul w Banku Pszczelim”

Utwórz nową rodzinę pszczelą w Banku Pszczelim. Pomagaj realnym pszczołom
Dzięki Tobie w pasiece Banku Pszczelego utworzymy nową pszczelą rodzinę, która zasiedli nowy ul, opatrzony Twoim imieniem lub pseudonimem. Twoje wsparcie pozwoli nam na wyposażenie ula w zupełnie  nowe ramki i węzę,  na ubezpieczenie i profesjonalną opiekę weterynaryjną pszczół oraz ich karmienie poza okresem miodowym.
Ciesz się indywidualnie pozyskanym miodem, od Pszczół, które wspierasz
Każda pszczela rodzina produkuje miód o unikatowym smaku.Co miesiąc, i latem, i zimą, otrzymasz produkty z wspieranego przez Ciebie ula. Miód  pochodzący z rodziny objętej Twoim wsparciem będzie odrębnie wirowany i słoikowany. To jedyny w swoim rodzaju miód z własnej pasieki, którą poprowadzimy dla Ciebie w Banku Pszczelim. Każdy słoik miodu opatrzony będzie dla Ciebie personalizowany.
Obserwuj życie pszczół dzięki comiesięcznym fotorelacjom
Co miesiąc otrzymasz  informacje o stanie wspieranej rodziny, dzięki czemu zawsze wiesz, co w ulu brzęczy.

Odwiedzaj Bank Pszczeli, by poznać wspierane pszczoły!
Jeśli chcesz wpaść w odwiedziny dwa razy do roku zaprosimy Cię na wizytę w pasiece. Razem z pszczelarzem prowadzącym wykonasz przegląd rodziny i odbierzesz miód. Gwarantujemy, że zakochasz się w smaku miodu prosto z ula! Wizyta w Banku Pszczelim to doskonała okazja na wspólny rodzinny wyjazd, obserwowanie przyrody i wypoczynek na świeżym powietrzu.
Razem pomagamy pszczelarzom!
Całkowity dochód z programu „Mój ul w Banku Pszczelim” przeznaczamy na wsparcie pierwszego w Polsce Banku Pszczelego, którego celem jest pomoc hodowlom pszczół w sytuacjach kryzysowych. Wspierane przez Ciebie pszczoły w Banku Pszczelim nie tylko fantastycznie wspierają środowisko naturalne, w którym funkcjonujemy i produkują dla Ciebie przepyszny miód, ale pomagają też odbudowywać pasieki w całej Polsce.

 

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE NA WŁASNY MIÓD!

Założenie od podstaw własnej pasieki wiąże się z dużym kosztem początkowym sięgającym 3500-4000 zł. Co składa się na tę niemałą kwotę? Niestety pokryje ona tylko niezbędne potrzeby i bazowe wyposażenie. Pozwoli Ci na zakup rodziny pszczelej i ula, a także stroju pszczelarskiego, dłuta i podkurzacza. Pokryjesz koszty zakupu ramek i węzy. Dodatkowe, coroczne koszty związane będą z ubezpieczeniem i leczeniem pszczół. Inwestycja we własną pasiekę to także wydatki związane z Twoją pracą, szkoleniami i zdobywaniem wiedzy. W hodowli pszczół niezwykle łatwo o błąd, dlatego w swoich szacunkach musisz także uwzględnić środki na sytuacje nadzwyczajne.

Miesięczny koszt wybranego przez Ciebie pakietu sponsorskiego to niższy koszt, niż miesięczne wydatki na pasiekę prowadzoną samodzielnie!

Tworząc nowy, indywidualny ul w Banku Pszczelim pszczelą przygodę rozpoczynasz komfortowo i bez obaw o dodatkowe koszty. Pszczela rodzina objęta Twoim  wsparciem zamieszka w profesjonalnie prowadzonych przez nas pasiekach. Gwarantujemy ciągłość dostaw miodu przez cały rok, a dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możesz mieć pewność, że pszczoły, które wspierasz otaczamy należytą troską. 

Jak to działa?

  • Opieka nad pszczołami wymaga czasu i cierpliwości dlatego minimalny okres abonamentowy naszych pakietów sponsorskich to 12 miesięcy. Miesięczny abonament będzie pobierany z Twojej karty kredytowej.
  • Pierwszy miesiąc poświęcimy na utworzenie dla Ciebie nowej rodziny pszczelej, której Opiekunem postanowiłeś zostać.
  • Od drugiego miesiąca szykuj się na nasze miodowe przesyłki! Wyślemy je do Ciebie co miesiąc bez dodatkowych opłat za pośrednictwem paczkomatów lub kuriera InPost. Twój personalizowany miód będziemy mogli wysyłać od pierwszego miodobrania w ulu, którego zostaniesz Opiekunem do wyczerpania pszczelich zapasów Twoich podopiecznych. W miesiącach, gdy Twój miód nie będzie dostępny otrzymasz miód z zasobów ogólnych naszej pasieki. Jeżeli i te zostaną wyczerpane możesz spodziewać się większej przesyłki po kolejnym miodobraniu…

Szczegóły w Regulaminie.

NAPISZ DO NAS

14 + 8 =

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pro Regione z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji programu #TAKdlaPszczół na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Stowarzyszenie Pro Regione z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami pisząc na adres: info@proregione.org

Organizator:
Stowarzyszenie Pro Regione · 36-016 Chmielnik 245
NIP: 813-348-72-58  ·  REGON: 180197589  ·  KRS: 0000270577

Kontakt:
Maciej Szela · tel. 606 989 406
Rafał Szela · tel. 602 185 712

Polityka Prywatności #TAKdlaPszczół
Regulamin darowizn #TAKdlaPszczół
Regulamin PayU · Regulamin PayPal

Mój ul w Banku Pszczelim!

Utwórz nową rodzinę w Banku Pszczelim!
Pomagaj i ciesz się miodem od Pszczół, które wspierasz

Wybierając pakiet zawierasz Umowę Sponsoringu na min. okres 12 mcy ze Stowarzyszeniem Pro Regione z siedzibą 36-016 Chmielnik 245. Wyrażasz zgodę na comiesięczne obciążenie karty kwotą przypisaną do wybranego przez siebie pakietu zgodnie z Regulaminem programu Mój ul w Banku PszczelimRegulaminem PayU oraz wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.

Pin It on Pinterest

Share This