ZAKŁADAM PASIEKĘ! MÓJ UL W BANKU PSZCZELIM!

Hodowla pszczół jest najtrudniejszą z hodowli. Opieka nad pszczołami to wielka odpowiedzialność. Założenie własnej pasieki wymaga poświęcenia czasu na naukę, obserwacje i pracę przy ulu. Własna pasieka to także niemałe koszty, które musisz ponieść chcąc mieć choć jeden ul – szkolenie, wyposażenie i same pszczoły. Nie zawsze uda się jednak uzyskać wymarzony, własny miód.

Wybierz jeden z pakietów i zacznij pszczelarską przygodę, bez wychodzenia z domu. Każdego miesiąca otrzymasz miodową przesyłkę, a w niej własny, indywidualnie wirowany i sygnowany Twoim nazwiskiem miód, z pasieki, którą poprowadzimy dla Ciebie u nas…

Regulamin programu „Mój ul w Banku Pszczelim”

Utwórz nową rodzinę pszczelą w Banku Pszczelim. Pomagaj realnym pszczołom
Dzięki Tobie w pasiece Banku Pszczelego utworzymy nową pszczelą rodzinę, która zasiedli nowy ul, opatrzony Twoim nazwiskiem lub pseudonimem. Twoje wsparcie pozwala nam na wyposażenie rodziny w nowe ramki i węzę, leczenie i karmienie pszczół poza okresem miodowym oraz ich ubezpieczenie.
Ciesz się indywidualnie pozyskanym miodem, od Pszczół, które wspierasz
Co miesiąc, i latem, i zimą, otrzymujesz produkty z przypisanego Tobie ula. Miód pochodzi z rodziny objętej Twoim wsparciem, jest odrębnie wirowany i słoikowany. Jest to Twój, jedyny w swoim rodzaju miód, z własnej pasieki, którą prowadzimy dla Ciebie u nas, dlatego każdy słoik miodu opatrzony jest Twoim nazwiskiem lub pseudonimem.
Obserwuj życie pszczół dzięki comiesięcznym fotorelacjom
Co miesiąc otrzymujesz pełną gamę informacji o stanie swojej rodziny, dzięki czemu zawsze wiesz, co u niej słychać. 

Odwiedzaj Bank Pszczeli, by poznać wspierane pszczoły!
Dwa razy do roku zaprosimy Cię na wizytę w pasiece. Razem z pszczelarzem prowadzącym wykonasz przegląd, odbierzesz miód i zachwycisz się jego fantastycznym smakiem prosto z ula. To doskonała okazja na wspólny, rodzinny wyjazd, naukę i wypoczynek na świeżym powietrzu.

 WŁASNY MIÓD. EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE!

Założenie własnej pasieki wiąże się z kosztem sięgający 3500-4000 zł rocznie. W ramach tej kwoty pokryjesz tylko niezbędne minimum potrzeb. Pozwoli to na uzyskanie od kilku do kilkunastu kilogramów miodu, do własnego użytku. Co składa się na tę kwotę? Przede wszystkim dokonasz zakupu rodziny pszczelej oraz ula do zasiedlenia, wraz podstawowym jego wyposażeniem. Zakupisz niezbędny strój pszczelarski, dłuto i podkurzacz. Pokryjesz koszty zakupu ramek, węzy a także leczenia i ubezpieczenia rodzin. Niestety inwestycja we własną pasiekę to także wiele dodatkowych kosztów związanych z Twoją pracą, szkoleniami i zdobywaniem wiedzy… W hodowli pszczół niezwykle łatwo jest o błąd, dlatego w swoich szacunkach należy uwzględnić dodatkowe środki na sytuacje nadzwyczajne.

Tworząc swój nowy, indywidualny ul w Banku Pszczelim pszczelą przygodę rozpoczynasz komfortowo i bez obaw o dodatkowe koszty. „Twoją pasiekę” poprowadzimy dla Ciebie u nas. Gwarantujemy ciągłość dostaw miodu przez cały rok, a dzięki wiedzy i doświadczeniu możesz mieć pewność, że pszczoły, które wspierasz otaczamy należytą troską. 

Miesięczny koszt wybranego pakietu to niższy koszt niż miesięczne wydatki na własną pasiekę prowadzoną samodzielnie!

Razem pomagamy pszczelarzom! Całkowity dochód z programu „Mój ul w Banku Pszczelim” przeznaczamy na wsparcie budowy pierwszego w Polsce Banku Pszczelego, by pomagać pszczelarzom w sytuacjach kryzysowych.

Pierwszy miesiąc poświęcamy na utworzenie nowej rodziny pszczelej, której jesteś Patronem. Miodowe przesyłki wysyłamy do Ciebie co miesiąc bez dodatkowych opłat od drugiego miesiąca abonamentu za pośrednictwem paczkomatów lub kuriera InPost. Minimalny okres abonamentowy to 12 miesięcy. Personalizowany miód wysyłamy od pierwszego miodobrania do wyczerpania zapasów. Do pierwszego miodobrania z ula, którego jesteś Patronem, i po wyczerpaniu jego zapasów otrzymujesz miód z zasobów pasieki #TAKdlaPszczół. Szczegóły w Regulaminie.

NAPISZ DO NAS

5 + 11 =

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pro Regione z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji programu #TAKdlaPszczół na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Stowarzyszenie Pro Regione z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami pisząc na adres: info@proregione.org

Organizator:
Stowarzyszenie Pro Regione · 36-016 Chmielnik 245
NIP: 813-348-72-58  ·  REGON: 180197589  ·  KRS: 0000270577

Kontakt:
Maciej Szela · tel. 606 989 406
Rafał Szela · tel. 602 185 712

Polityka Prywatności #TAKdlaPszczół
Regulamin darowizn #TAKdlaPszczół
Regulamin PayU · Regulamin PayPal

Mój ul w Banku Pszczelim!

Utwórz nową rodzinę w Banku Pszczelim!
Pomagaj i ciesz się miodem od Pszczół, które wspierasz

Wybierając pakiet zawierasz Umowę Sponsoringu na min. okres 12 mcy ze Stowarzyszeniem Pro Regione z siedzibą 36-016 Chmielnik 245. Wyrażasz zgodę na comiesięczne obciążenie karty kwotą przypisaną do wybranego przez siebie pakietu zgodnie z Regulaminem programu Mój ul w Banku PszczelimRegulaminem PayU oraz wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.

Pin It on Pinterest

Share This