ZESPÓŁ EKSPERTÓW PROGRAMU #TAKdlaPszczół

mgr inż. arch. kraj. Rafał Szela

Pszczelarstwo, Ogrodnictwo, Architektura Krajobrazu

Pszczelarz z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ogrodnictwa i architektury krajobrazu.  Szkółkarz, producent roślin ozdobnych i miododajnych. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Rzeczoznawca w zakresie projektowania, budowy i konserwacji terenów zieleni. Inspektor Nadzoru Prac w Terenach Zieleni.  Autor ekspertyz dendrologicznych, analiz przyrodniczych oraz inwentaryzacji terenów zieleni na potrzeby prowadzenia znaczących inwestycji budowlanych. Ekspert ds. Ochrony Środowiska przy realizacji zadania inwestycyjnego budowy drogi ekspresowej S19 i autostrady A4 w latach 2010-2016.

Koordynator nadzoru przyrodniczego przy realizacji inwestycji mostowej na Wiśle w Połańcu, rozbudowy drogi wojewódzkiej 764 i połączenia z drogą wojewódzką 875. Autor koncepcji projektowych dla klientów indywidualnych i podmiotów publicznych. Od 2003 roku wykładowca Naczelnej Organizacji Technicznej / Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa. Od 2013 Członek Zarządu SITO NOT w Rzeszowie.

lek. wet. Franciszek Paśko

Weterynaria dla pszczelarstwa 

Lekarz weterynarii z wieloletnim doświadczeniem i pszczelarskim zacięciem.
Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.  Zawodowo interesuje się przede wszystkim endokrynologią i gastroenterologią psów i kotów. Pszczelarstwo zawsze jednak było obecne w kręgu jego najważniejszych zainteresowań.

 

Rzetelna wiedza oraz doświadczenie było wielokrotnie doceniane przez środowisko weterynaryjne oraz media. Jako ekspert Franek Paśko jest stałym gościem programów radiowych i telewizyjnych – np. Dzień Dobry TVN czy Pytanie na Śniadanie.

Magdalena Sitarz

Dietetyka

Nauczyciel uniwersytecki, szkoleniowiec i edukator żywieniowy z pasji.
Absolwentka dwóch stopni, kierunek Dietetyka, Wydział Lekarski na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dietetyk w ogólnopolskim programie „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie” koordynowanym przez Polskie Towarzystwo Dietetyki. Na co dzień nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Rzeszowskim.

W swoim doświadczeniu zawodowym może pochwalić się prowadzeniem diet dopasowanych indywidualnie do pacjenta. Jest zwolennikiem etapowego wprowadzania zmian, tak by zostały już do końca życia, a nie tylko na 2 miesiące. Wielokrotnie prowadziła warsztaty poza uczelnią, kierując je zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Zwraca szczególną uwagę na dopasowanie treści do słuchaczy – dotyczy to stopnia trudności, ale przede wszystkim użycia argumentów, które staną się motywatorami i impulsem do wprowadzenia zmian w dotychczasowym stylu życia.

Sylwia Draus-Ciepluch

Ziołoznawstwo, Zastosowanie naturalnych składników aktywnych w kosmetologii

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej Wydziału Zarządzania i Marketingu, dyplom MBA Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz ziołoznawstwa na Instytucie Biotechnologii Stosowanej Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Inicjatorka marki kosmetyków naturalnych i organicznych BIOnly. Zawodowo pracuje jako Brand&Marketing Menager. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami, assesmentem, kierowaniu zespołem projektowym, ze szczególnym nastawieniem na branże nowe, wysokotechnologiczne i innowacyjne. Dysponuje szeroką wiedzą na temat Funduszy Europejskich, praktyką w pozyskiwaniu dotacji unijnych w zakresie projektów miękkich, inwestycyjnych, czy B+R. Specjalistka w Social Media Marketingu.
Interesuje się filozofią welness i naturalnym stylem życia, upatrując złotego środka w połączeniu dawnych praktyk z aktualną wiedzą technologiczną i naukową.
Hobbistycznie zajmuje się publicystyką internetową na temat profilaktyki zdrowia, technologii produkcji kosmetyków naturalnych, czy fotografią artystyczną. Aktywnie wspiera inicjatywy społeczne i obywatelskie.
Kocha pszczoły, dzikie rośliny, etnobotanikę, folklor i muzykę.

Maciej Szela

PR & Marketing dla pszczelarstwa

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w  Warszawie na Kierunku Public Relations i Strategicznej Komunikacji w Firmach. Absolwent Wokalistyki na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Autor strategii marketingowych i public relations dla klientów biznesowych. Od 2007 roku Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Pro Regione. Producent ogólnopolskich wydarzeń artystycznych: PGE Rzeszów Art Festival 2015, którego Gwiazdą była Natalia Kukulska, IV Rzeszowskie Święto Wokalne 2014 z udziałem Justyny Steczkowskiej oraz III Rzeszowskie Święto wokalne 2013.

Pomysłodawca i koordynator szeregu programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży finansowanych przy udziale krajowych i europejskich środków publicznych, a także w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Wydawca płyt młodych, wyróżniających się artystów: Wojciecha Baranowskiego oraz Duetu Kuba&Sabina, znanych z telewizyjnych show The Voice of Poland i Mam Talent. Koordynator organizacyjny programu Narodowego Centrum Kultury Śpiewająca Polska na Województwo Podkarpackie w latach 2013-2015.

NAPISZ DO NAS

3 + 13 =

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pro Regione z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, w celu realizacji programu #TAKdlaPszczół na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. aż do momentu wycofania zgody. Czytaj więcej>>

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Stowarzyszenie Pro Regione z siedzibą w (36-016) Chmielniku 245, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami pisząc na adres: info@proregione.org

Organizator:
Stowarzyszenie Pro Regione · 36-016 Chmielnik 245
NIP: 813-348-72-58  ·  REGON: 180197589  ·  KRS: 0000270577

Kontakt:
Maciej Szela · tel. 606 989 406
Rafał Szela · tel. 602 185 712

Polityka Prywatności #TAKdlaPszczół
Regulamin darowizn #TAKdlaPszczół
Regulamin PayU · Regulamin PayPal

Wspieram #TAKdlaPszczół!

Wspieram cyklicznie Wspieram jednorazowo

Przekazuję jednorazową darowiznę w wysokości:

10zł 25zł 50zł 100zł 150zł 200zł

Uzupełnij swoje dane:

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przekazanie jednorazowej darowizny w wybranej przez siebie kwocie na program #TAKdlaPszczół zgodnie z Regulaminem darowizn i Regulaminem PayU. Wyrażasz zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pro Regione z siedzibą Chmielniku zgodnie z polityką prywatności.

Pin It on Pinterest

Share This